5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@securepro.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog

Chytrý videotelefon jako zabezpečení domu?

Ještě jste nepřemýšleli nad zabezpečením svého domu pomocí videotelefonu? Možná byste měli.

Chytré videotelefony totiž umí o mnoho více, než upozornit na přicházející návštěvu.

Podívejte se, co vše umí chytrý videotelefon

  • Automatické nahrávání při detekci pohybu - budete tak mít zaznamenanou veškerou aktivitu před vaším pozemkem, a budete mít v ruce potřebné důkazy v případě nepříjemné události.
  • Okamžité upozornění na podezřelou aktivitu na mobil - detekuje-li chytrý videotelefon podezřelou aktivitu, tak vám okamžitě zašle upozornění do mobilního telefonu. Vy se tak můžete okamžitě skrz mobilní aplikaci podívat, co se před vstupem na váš pozemek právě děje.
  • Noční vidění - zloději či vandlové mají smůlu i v noci. Chytré videotelefony jsou totiž vybaveny nočním viděním.
  • Ukládání do cloudu či externího rekordéru - určité modely umí ukládat pořízené záznamy i do cloudu či externího rekordéru. V případě, že se pachatel bude domnívat, že likvidací videotelefonu budou zlikvidovány i důkazy, tak pro něj máme špatnou zprávu. Záznamy zůstanou bezpečně uchovány na externím rekordéru ukrytém v domě, či v cloudu.
  • Neuvěřitelně dlouhá výdrž bez dobíjení - pokud u vstupní branky nemáte přivedenou elektriku, nemusíte zoufat. Moderní nízkospotřeobové videotelefony vydrží z vlastní baterie běžet i více než půl roku. 
  • Nenápadné řešení oproti běžným kamerám - chcete-li lumpa natočit při činu, je chytrý videotelefon skvělým řešením, jelikož na rozdíl od kamerového systému, nebudí pozornost.
  • A mnoho dalších funkcí jako například otevírání el. zámku mobilem, či RFID čipem. Komunikace s návštěvou v reálném čase přes mobil, ikdyž nejste doma. Široký úhel záběru či možnost sdílení s dalšími uživateli, např. v rámci rodiny.
Líbil se Vám tento článek?
Jak zajistit prostor před dveřmi proti vandalství Jak zajistit prostor před dveřmi proti vandalství

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru