5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@securepro.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog

Nejste technický typ? Tyto 4 zařízení pouze zapnete a jdete do akce!

Špionážní zařízení jsou bez pochyby zajímavými zařízeními a technologie v nich rychle pokračuje, což vede k neustálému uvádění nových a vzrušujících zařízení. Mnohokrát ale potřebujete technické znalosti a hromadu speciálního vybavení, aby jste je mohli používat. Ne však vždy. Zde je náš průvodce různých zařízení, které jsou po rozbalení z krabice ihned připravené do akce.

Špionážní brýle

Pokud jde o špionážní zařízení ve stylu agenta 007, tak brýle s vestavěnou špionážní kamerou jsou jasným vítězem. Při brýlích nejsou doslova potřebné žádné technické dovednosti, protože si stačí brýle pouze nasadit a zmáčknout tlačítko ON/OFF, čím spustíte a zastavíte nahrávání. Všechny záběry se automaticky ukládají na microSD kartu ukrytou v rámě.

Špionážní brýle se skrytou kamerou nabízejí nahrávání na úrovni očí a pomocí přirozeného pohybu zachytávají každý úhel bez použití rukou. Pokud něco chcete natočit, stačí se na to jenom podívat - co může být jednodušší? K dispozici je vestavěná nabíjecí baterie, záznam videa ve vysokém rozlišení a skrytá kamera, kterou je těžké odhalit i při bližším zkoumání. Brýle se nabízejí s průhlednými či slunečnými skly.

Jednou z oblíbených skrytých kamer v brýlích je Lawmate PV-EG20DL.

Skrytá kamera v síťovém adaptéru

Takováto skrytá kamera se špionážní kamerou je dokonalým příkladem technologie "ihned po vybalení". Jednoduše zastrčte toto zařízení - špionážní kameru maskouvanou jako úplně obyčejný síťový adaptér - a začněte nahrávat. Přístroj detekuje pohyb a automaticky začne nahrávat video ve vysokém rozlišení 1080p a můžete ho dokonce sledovat i naživo. Stáhněte si bezplatnou aplikaci z App Store nebo Google Play a můžete sledovat záběry v reálné čase odkudkoliv na světě.

Jednou z oblíbených skrytých kamer v síťovém adaptéru je Lawmate PV-UC10i.

GPS tracker

Pokud potřebujte okamžitě začít sledovat vozidlo nebo něco jiné, nezapomeňte mít v kapse jednu z těchto užitečných pomůcek. GPS lokátor má magnety, takže ho můžete jednoduše připevnit na vhodný povrch a jste připraveni začít sledovat. GPS lokátor funguje hned po vybalení bez potřeby kabelů nebo softwaru. Potřebujete pouze smartphone. Zavoláte si na číslo SIM karty vložené v lokátoru a během pár chvilek vám lokátor odešle přesnou polohu v SMS zprávě.

Jedním z nejoblíbenějších lokátorů je model Secutek SGT-208 s výdrží 100 dní.

Digitální diktafon v USB klíči

Pokud hledáte malé nenápadné zařízení na nahrávání zvuku, tak vyberte toto. Nastavit se dá velmi jednoduše a na přístup k záznamům a na nabíjení budete potřebovat PC nebo notebook. Digitální diktafon v USB klíči má výdrž baterie v pohotovostním režimu 25 dní. Nahrávání se zapne pouze tedy, pokud se v okolí zařízení budou dít nějaké zvuky. Ještě lepší je, že diktafón vypadá jako obyčejný USB klíč, takže nikdo nebude mít podezření, že se v něm skrývá špionážní zařízení.

Jedním z nejoblíbenějším USB klíčem je model Esonic MQ-U310.