5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@securepro.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog

Venkovní 4G LTE modem Secutron LS-1

Venkovní 4G LTE modem Secutron LS-1

Venkovní 4G LTE modem Secutron LS-1 s dálkovým zapínáním a vypínáním skrze SMS příkazy    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 19 995 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 16 525 Kč
Výroba na zakázku
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: Secutron Secutron
Kód produktu: SECU41
Popis

Venkovní 4G LTE modem Secutron LS-1

Vzhľadom na naše skúsenosti, v kamere neodporúčame používať SIM karty od operátora Orange, pretože fungujú nespoľahlivo.

4G LTE modem Secutron LS-1 je soběstačné zařízení vhodné k venkovní montáži na místech, kde není k dispozici připojení k elektrické síti, např. pro monitorování stavby, statku či farmy.

Klíčové vlastnosti:

  • venkovní provedení
  • 4G LTE připojení
  • výkonný WiFi hotspot
  • vlastní baterie 6800mAh
  • výdrž až 5 dní v pohotovostním režimu
  • ovládání na dálku pomocí SMS příkazů
  • vhodný do extrémních podmínek (-40 až 60°C)

4G LTE modem Secutron LS-1 je vybaven vlastním akumulátorem a GSM spínačem, podporuje 2G, 3G i 4G sítě, což zaručuje připojení internetu prakticky kdekoli. Výkonný 2.4GHz WiFi hotspot disponuje vysílacím výkonem 22dBm a přenosovou rychlostí až 300mbps. Podporuje také standardy 802.11b/g/n.

Modem disponuje vestavěnou Li-Pol baterií o kapacitě 6800mAh, která zajistí až 5 dní provozu v pohotovostním režimu nebo cca 22 hodin aktivního provozu. Pro nabíjení zařízení použijte přiložený napájecí adaptér (12V). Doba nabíjení je cca 7 hodin.

4G LTE modem Secutron LS-1 zprovozníme jednoduše. Do zařízení vložíme dvě SIM karty, kdy jedna slouží pro datový přenos, druhá pro SMS příkazy. Zavoláním na vloženou SIM kartu autorizujeme své telefonní číslo, ze kterého je poté možné modem dálkově ovládat pomocí SMS příkazů. Můžeme jej tak zapnout či vypnout dle aktuální potřeby a šetřit tak energii zařízení. Pro vzdálené zapnutí/vypnutí zašleme z autorizovaného čísla zašleme jednoduchou SMS "ON"/"OFF". Po zpracování SMS příkazu se modem spustí/vypne, a vy obdržíte potvrzovací SMS zprávu o úspěšném provedení operace. Vzdáleně také můžeme zjistit informace o zařízení, včetně zbývající kapacity baterie, a to zasláním SMS příkazu ve formě „STATUS“ na SIM kartu GSM spínače.

Tento produkt vyrábíme na zakázku. Neváhejte nás tedy kontaktovat, pokud potřebujete např. větší akumulátor, integrovat kameru, přidat dálkově spínaný PoE výstup nebo nějakou jinou úpravu.

Obsah balení:

  • Venkovní 4G LTE modem Secutron LS-1
  • 12V nabíječka
Chcete tovar doručiť na Slovensko? Pozrite sa na Vonkajší 4G LTE modem Secutron LS-1
4G LTE Außenmodem Secutron LS-1

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Kontakt

+420725359870
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru